Bolu İl Özel İdaresi 2016 yılı  faaliyet raporu, Genel Meclis’in 09.03.2017 Perşembe günü saat 10.00’da yapılan  ilk  oturumunda görüşüldü. 
 
 İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli  tarafından gerçekleştirilen sunumda,  Genel Sekreter Sırrı Köstereli  İl Özel İdaresinin 2016 yılında yaptığı çalışmalarını anlattı.
Sunum sonunda Genel Sekreter Sırrı Köstereli, “2016 yılı çalışmalarına yön veren Genel Meclis Başkanımız Yaşar Yüceer’e, Genel Meclis Üyelerine ve bu çalışmaları  yürütürken yanımda olan Genel Sekreter Yardımcılarına,  Birim Amirlerine,  teknik personel, memur ve işçi  tüm personelimize teşekkür ediyorum.”  diyerek sunumu bitirdi.
Sunum sonrasında   Genel Meclis Üyeleri,  İl Özel İdaresi çalışmaları ile ilgili  görüşlerini belirttiler. Genel Meclis Üyesi Erol Özak, Plan ve Bütçe Komisyonu adına İl Özel İdaresinin yaptığı bu çalışmalarından dolayı bizzat Genel Sekreter Sırrı Köstereli’ye  ve  İl Özel İdaresi çalışanlarına teşekkür etti.
Daha sonra Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer;  “Hedefimiz, amacımız aynı, birlikte bir ekİp  olarak birlik ve beraberlikle bu başarıya ulaşıyoruz.  Genel Meclis  olarak   3 yılımızı tamamlamış olacağız,  Bolu’nun tamamında,  her alanda,  bütün kurumların tamamında varız. 23 Genel Meclis Üyesi arkadaşımla beraber, sorumlu insanlar olarak  imkanlarımızı ve mevcut tabloyu göz önünde bulundurarak, bir bütün olarak yer aldık. Birlikte güzel işler yaptık. Birlikte performansımızı  arttırarak  daha iyiye,  yenilikleri, teknolojiyi takip ederek, aynı hedef ve aynı amaçlarla birlikte İl Özel İdaresi olarak  çalışmaya devam edeceğiz. İl Özel İdaresi ekipleri güzel çalışıyor.  Halk tarafından yapılan olumlu görüşleri  duyduğumuzda,  mutlu oluyoruz  ve  daha azimle çalışıyoruz. 2016 yılı çalışmalarımız başarılı geçti. 2017 yılının daha verimli bir yıl olacağına inanıyoruz.
Yapılan bu çalışmalar nedeniyle Genel Sekreter Yardımcılarına ve Şube Müdürleri nezdinde tüm personelimize teşekkür ediyoruz. 2017 yılının da başarılı bir yıl  olmasını  diliyorum.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli’ye teşekkür ediyorum ve raporu oylamaya sunmak istiyorum.” diyerek oylamaya geçti.
 
Bolu İl Özel İdaresi 2016 yılı faaliyet raporu, Genel Meclis üyelerinin katılımı  sonucunda  oybirliğiyle kabul edildi.
Sunum ve oylama sırasında  İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları ve Şube Müdürleri de salonda  hazır bulundu.
 
 
İSAY2 Galeri