Ramazan ayının sona ermesi ile birlikte İl Özel İdaresi’nde çalışmalar kaldığı yerden devam ediyor. Bayram sonrası mesainin ilk gününde İl Özel İdaresi’nde bayramlaşma töreni gerçekleşti.
 
İl Özel İdaresi’nde gerçekleşen bayramlaşma törenine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı KÖSTERELİ, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar YÜCEER, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları Bünyamin BAL ile Fevzi DÖNMEZ,  İl  Genel Meclis Üyeleri, İl Özel İdaresi Birim Müdürleri, Türkiye Yol-İş Sendikası Ankara 2 Nolu Şube Genel Sekreteri Fevzi YILMAZ ve kurum çalışanları  katıldı.
 
Bayramlaşma töreninde ilk konuşmayı yapan Türkiye Yol-İş Sendikası Ankara 2  Nolu Şube Genel Sekreteri Fevzi YILMAZ, konuşmasında çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek çalışanlara kazasız belasız bir çalışma sezonu diledi.
 
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı KÖSTERELİ, konuşmasında bayramların önemine değinerek özverili çalışmalarından dolayı Özel İdare çalışanlarına teşekkür etti.
 
Daha sonra konuşmasını yapan İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar YÜCEER ise  “2018 yılının 2017 yılına göre daha başarılı bir yıl olması dileğiyle, hizmetlerimizi kalitemizi artırarak devam edeceğiz. Bu konuda hiçbir tereddüt ve kuşkumuz yok. Bu anlamda başta Genel Sekreterimize, Genel Sekreter Yardımcılarımıza, işçisi, amiri, memuru, şefi ile bütün personelimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
 
Konuşmaların ardından hep birlikte nice güzel bayramlara erişilmesi  temennisi ile bayramlaşma gerçekleşti ve hatıra fotoğrafı çektirildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İSAY2 Galeri