Ramazan Bayramı’nın sona ermesi ile birlikte İl Özel İdaresi’nde çalışmalar kaldığı yerden devam ediyor. Mesainin ilk gününde İl Özel İdaresi’nde bayramlaşma töreni gerçekleşti.
 
İl Özel İdaresi’nde personelin katılımıyla gerçekleşen bayramlaşma törenine, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli, Genel Sekreter Yardımcıları Bünyamin Bal ve Fevzi Dönmez, İl Genel Meclis Üyeleri, Türkiye Yol-İş Sendikası Ankara 2 Nolu Şube Genel Sekreteri Fevzi Yılmaz, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası İşyeri Temsilcisi Selami Usta, İl Özel İdaresi Birim Müdürleri ve çok sayıda çalışan katıldı.
 
Bayramlaşma töreninde ilk konuşmayı yapan Türkiye Yol-İş Sendikası Ankara 2 Nolu Şube Genel Sekreteri Fevzi Yılmaz, çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek çalışanlara kazasız belasız bir çalışma sezonu diledi ve çalışanların bayramını kutladı.
 
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli  konuşmasında, “Daha nice bayramlar, sağlık içinde, ailelerinizle, sevdiklerinizle beraber olmayı Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Bu yaz, bu yoğun çalışma döneminde hepinize başarılı  çalışmalar diliyorum.  Hep birlikte kazasız belasız bir sezon geçirmeyi temenni ediyorum. Bu sene programımız,  yapacağımız işler  çok fazla. Geçtiğimiz yıllarda da aynı şeyleri konuştuk. Eğer bir başarı varsa bunu sizlerle birlikte gerçekleştirdik. O nedenle geçmiş çalışmalar için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu sezonu da, başarıyla, hep birlikte, sağlıklı olarak  gerçekleştirme umuduyla hepinize sağlık, sıhhatler diliyorum. Hep birlikte daha nice Ramazan Bayramlarına erişmeyi temenni ediyorum” diyerek, İl Özel İdaresi çalışanlarının Bolu halkına hizmet götürme noktasında çok önemli katkılarının olduğunu belirtti.
 
Bayramlaşma sonrasında, topluca fotoğraf çekimi  yapılması ile tören  sonra sona erdi.